Sıkça Sorulan Sorular

İçerik Yönetimi Kolay mı?

Joomla! bir İçerik yönetim sistemidir ve içeriğinizi bir esinti olarak organize etmenizi ve yönetmenizi sağlayan bazı ciddi özelliklere sahiptir. İçerik oluşturma dahili WYSIWYG editörü ile çok kolay yapılır ve herhangi bir kod bilgisi olmadan içeriği düzenlemenizi sağlar.

Güncelleme İşlemi Kolay mı?

Herhangi bir yazılımla ilgili en büyük zorluklardan biri de yazılımı güncel tutmaktır. Neyse ki, Joomla! bu işlemi, herhangi bir beceri düzeyindeki kullanıcılar için kolaylaştırmakta'dır ve "Tek Tıklama Sürüm Güncellemesi" özelliği vardır. 

Yeterli Eklenti Var mı?

Joomla! çekirdeği sadece bir başlangıçtır, gerçek güç Joomla! 'yı özelleştirebilmenizdir. Web sitenizi genişletmek ve işlevsellik kazandırmak için 8000'den fazla uzantı bulunmaktadır. Joomla! Eklenti Dizini'ni ziyaret ederek ihtyiacınız olan eklentiyi bulun.

Kategori Yönetimi Kolay mı?

İçeriği yönetirken organizasyon önemli bir gerekliliktir. İç içe yerleştirme ve derinlik sınırı olmaksızın kategoriler oluşturabilme, büyük web sitelerini yönetmeye yardımcı olan büyük bir artıdır.

Dil Seçeneği Mevcut mu?

Joomla!, 70'den fazla dilde sunulan, dünyanın en popüler ve yaygın biçimde desteklenen açık kaynaklı çok dilli CMS platformudur. Web yöneticileri ve içerik yaratıcıları, Joomla! da mevcut olan seçeneklerin dışına adım atmak zorunda kalmadan web sitelerini oluşturabilirler. 

Yardım Sistemi Mevcut mu?

Joomla! da farklı seviyelerdeki kullanıcıların, Joomla'yı çalıştırmasına yardımcı olacak bir uygulama içi bağlamsal yardım sistemi vardır. Çoğu sayfanın sağ üst köşesinde, o sayfadaki tüm seçenekleri tam olarak anlamanıza yardımcı olan bir yardım düğmesi vardır.

Joomla! Destek

Teknik destek ihtiyacınız için iletişim kurabilirsiniz.

bottom-logo.png

Soru, görüş ya da teknik destek
ihtiyacınız için iletişim kısmından
irtibat kurabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!