Joomla Form Oluşturucu - Balbooa Forms

Joomla Form Oluşturucu - Balbooa Forms

Balbooa Joomla Forms, gelişmiş bir Joomla form oluşturucudur. Joomla iletişim formları oluşturma, geri bildirim formu, online anketler veya formları herhangi bir başka türde oluşturabilirsiniz.

Balbooa Joomla Forms, bir kod satırına dokunmadan hızlı ve kolay bir şekilde modern ve güzel Joomla formları oluşturmanıza olanak tanıyan bir Sürükle ve Bırak Form Oluşturucu'dur. Balbooa Joomla Forms Builder, modern ve güzel görünümlü Joomla Formları oluşturmak istiyorsanız en iyi çözümdür.

Çarpıcı Joomla Formlarını Kolayca Oluşturun

Balbooa Joomla Forms Builder, temiz ve kullanıcı dostu bir düzenleyiciyle birlikte gelir. Kolay ve hızlı bir şekilde çeşitli Joomla formları oluşturun.

Sürükle ve Bırak Form Oluşturucu

Balbooa Joomla Forms, temiz ve modern bir Sürükle ve Bırak arayüzle birlikte gelir. Güçlü Joomla iletişim formları, basit sürükle ve bırak form alanları ile oluşturulabilir. Balbooa Joomla Formları ile saniyeler içinde kendi iletişim Joomla formlarınızı oluşturun, bu kolaydır ve hiçbir şeyi kodlamanız gerekmez. Sadece form alanlarını Sürükle ve Bırak.

Esnek Tasarım Ayarları

Düzinelerce tasarım ayarı, formunuza modern bir görünüm eklemenize olanak tanır. Güzel ve modern Joomla formları oluşturun.

Güzel Formlar Oluşturun

Form tasarımını site tasarımınıza uyacak şekilde özelleştirin. Google Yazı Tipleri, Harika Yazı Tipi Simgeleri ve düzinelerce tasarım ayarı, gerçekten güzel bir Joomla formları oluşturmanıza olanak tanır.

Gelişmiş Form Düzenleri

Balbooa Forms, birden çok sütun, sayfa içeren gelişmiş form yapıları oluşturmaya ve formu açılır pencerede görüntülemeye izin verir.

Açılır Pencerede Form Görüntüleme

Formu bir lightbox içinde görüntülemek veya bir Kaydolma Formu oluşturmak mı istiyorsunuz? Sorun değil! Balbooa Forms, yerleşik bir lightbox ve tetikleyicilerle birlikte gelir.

Dinamik Joomla Formları Oluşturun

Önceki kullanıcı cevaplarına ve seçimlerine göre belirli soruları gösteren akıllı ve kişiselleştirilmiş Joomla formları oluşturun.

Koşullu Mantık Alanları ve Sayfalar

Koşullu Mantık, kullanıcıların aldığı yanıtlara tepki veren bir form oluşturmanıza olanak tanır. Belirli alanları ve hatta sayfaları gösterme veya gizleme, kullanıcı yanıtlarına ve seçimlerine bağlıdır.

Çevrimiçi Ödemeleri Toplayın

Balbooa Joomla Forms Builder, güvenli ödeme işlemcileriyle Çevrimiçi Ödemeleri kabul etmeye izin verir.

E-ticaret Alışveriş Sepeti

Joomla Forms Builder, formunuza ürün miktarını değiştirme, kupon kodu, vergi ve nakliye girme yeteneği ile bir alışveriş sepeti eklemenize olanak tanır.

E-posta Bildirimleri ve Otomatik Yanıtlayıcılar

Balbooa Joomla Forms, e-posta bildirimlerini ve otomatik yanıtlayıcıları yapılandırmaya izin veren çok çeşitli araçlarla birlikte gelir.

  • Yönetici, gönderilen form verilerinin bir kopyasını anında alır
  • E-posta bildirimi birden fazla alıcıya gönderilebilir
  • Gönderilen form verilerinin bir kopyasını formu gönderen kişiye gönderin
  • Hoş bir lightbox kutusunda hoş geldiniz mesajını görüntüleyin

Balbooa Joomla Forms ile web sitenizde güzel formlar oluşturmak ister misiniz? Balbooa Joomla Forms eklentisini indirmek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

Comments powered by CComment

Önerilen Makaleler